‪...‬טוען
 

חשוב להדגיש כי הצהרון הוא צומת באמצע היום שמנקזת אליה ילדים מגיל 3 ועד עד לילדים בני 6. הילדים מגיעים אלינו עם אינספור חוויות החל מפציעות שנפצעו, ויכוח עם חבר, געגוע, ארועי הסעות ודינמיקות שונות ולכולם משותף רעב !!! ילדים רכים לא תמיד יכולים להסביר ולהבין מה עובר עליהם במהלך היום העשיר מאוד שלהם. בצהרון החל מרגע המפגש הראשוני של ארוחת הצהריים אנו מקפידות לגייס כל מידע בדרך שברשותנו על מנת לחוש את המקום הרגשי והפיזי בו נמצא הילד.
בראש ובראשונה אנו נעזרות בעיניים שלהם ודואגות לקלוט את המבט והרגש שמתעורר שם בנוסף עוברים על הנראות שלו ושפת הגוף שמלמדים אותו גם על הצרכים השונים.
ההקשבה כתפיסת עולם אצלנו נעשית תמיד בגובה העיניים ותוך חשיבות להבין ולהיות קשוב לצורך הנכון עבורו באותו רגע ( מנוחה, משחק עם חבר או לבד...תווך עם חברים..)
אנו שומרות על קשר עם ההורים ודואגות לשתף ולשקף להורים כל הזמן את החוויה שלנו מהילד ויחד עם ההורים כבר מגיל צעיר אנחנו מאתרים את הצרכים הנחוצים לילד הלאה..
למרות הזמן הקצר שיש לנו ביום עם הילדים הנסיון מלמד אותנו שעם הקשבה, שיתוף פעולה הדוק עם ההורים ורגישות נכונים,די בכך להיטיב את חייהם של הילדים.