‪...‬טוען
 

צהרוניקי

הצהרון מיועד לילדי הגן 3 עד 6, אנו דואגים לקבל את הילדים באופן הכי אישי ונעים על מנת להקל על המעבר של הילדים לצהרון. הילדים יושבים בארוחה לפי קבוצות גיל. אנו מקפידים על הרגלי אכילה סביב השולחן: ישיבה נכונה, הגיינה וחשיפה למגוון רב של טעמים. אנו מחזקים מאוד את יחודו של התאו ברב הגילאיות שבו בכך שאנו מעצימים ומחזקים ערכי חברות ואחריות לזולת. האוירה בצהרון משפחתית ומגובשת ונעים לנו לבלות עם הילדים.

מועדונית

המועדונית מיועדת לילדי בית הספר 6 עד 9, ופעילות המועדונית מתקיימת במבנה גן זית. אנו מקבלים את הילדים בתום יום הלימודים לארוחה משותפת עם כלל הצהרוניקים. בתום הארוחה הילדים עוברים למועדונית ושם מתקיימת פעילות של הכנת שעורי בית למי שזקוק ופעילויות אחרות שונות. האוירה במועדונית היא חברית מאוד והילדים מאוד נהנים מפעילויות שמשלבות את הצעירים ביצירות או העלאת הצגות משותפות.

קייטנות

הקייטנות מיועדות לשכבות הגיל מ3 ועד 9. ומתקיימות במבנה הצהרון ובמבנה הגן ובמרחבי הפעילות באבטליון. אנו נערכים לקייטנות במיטב כח האדם שלנו ונערכת חשיבה והשקעה רבה בתכנון ובבצוע תכניות הקייטנה. אנו מקפידים לשלב פעילויות יצירה, פעילויות חוויתיות בשטח (פעילויות הנעה), אפיה ובישול. פעילויות חברתיות ופעילויות רגועות בהתאם לשעות. גם הארוחות בקייטנות זוכות לגוון בהתאם לצרכים ולרצונות של הילדים. חשוב לי לציין כי עקרונית הקייטנות יתקיימו רק באם לא ינתן מענה במסגרות החינוכיות (בית ספר/ גן של החגים) ולשם כך אנו עובדים בשתוף פעולה עם ועדת החינוך של הישוב באופן שהכי יענה לצורך ההורים בתנאים הקיימים.

הילד לפני הכל

בטיחות

עם ניסיון רב בטיפול בילדים בפנים ובחוץ קבענו הנחיות קפדניות לבטיחות הילדים שלך. הצוות שלנו, על ידי יישום משרד החינוך, הוכשר ועקב אחר מענה מלא במענה הראשון של מגן דוד אדום. האזור הפנימי שבו הפעילויות מתקיימות נבדק באופן קבוע, כמו גם מגרש המשחקים החיצוני נסרק לפני היציאה החוצה. אף על פי כן אנו עובדים בשיתוף פעולה עם כפר אבטליון ומחלקת האבטחה במועצה האזורית משגב המנהלת ומתחזקת חלק מבניין הצהרון.

איכות

צוות המגעים עם הילדים נבחר בקפידה על ידי ריקי ושיתוף הפעולה הדוק מאוד. כל חשש שהעלה הורה או חבר בצוות נדון, ובמידת הצורך מתקיימת ייעוץ חיצוני. באופן קבוע הצעצועים והרהיטים מוחלפים ונבדקים והחדרים מנוקים עמוק מדי יום. האוכל המסופק מבושל בבית עם תוצר איכותי ומוכן באותו היום.

ניסיון

עבדתי בתחום החינך במשך שנים תמיד בתחומים וניסיונה הארוך התגלה כקלף מנצח. הצהרוניקי הוקם בשנת 2012 לאחר הצעה חדשה לגמרי למלא את צרכי הקהילה וההורים כאשר פתרונות קודמים השתנו מדי שנה. ריקי יוצרת ומקימה יחסים איתנים ואמינים עם ההורים ועם הנהלת הכפר על סמך רצון אמיתי לספק את הלקוחות העיקריים שלנו, הילדים. היותו גן הילדים הפרטי היחיד, הצהרוניקי הוא התייחסות לאיכות וחוויה לכל המועצה האזורית משגב.

חינוך ורווחת ילדיכם הם העדיפויות העיקריות שלנו

מה ההורים אומרים

הפעילויות

צור קשר

לפרטים ולהרשמה ניתן ליצור קשר. ריקי 054-7569030.

צהרוניקי, מערכת ניהול הצהרון של אבטליון במשגב