‪...‬טוען
 

צהרוניקי

הצהרון מיועד לילדי הגן 3 עד 6, אנו דואגים לקבל את הילדים באופן הכי אישי ונעים על מנת להקל על המעבר של הילדים לצהרון. הילדים יושבים בארוחה לפי קבוצות גיל. אנו מקפידים על הרגלי אכילה סביב השולחן: ישיבה נכונה, הגיינה וחשיפה למגוון רב של טעמים. אנו מחזקים מאוד את יחודו של התאו ברב הגילאיות שבו בכך שאנו מעצימים ומחזקים ערכי חברות ואחריות לזולת. האוירה בצהרון משפחתית ומגובשת ונעים לנו לבלות עם הילדים.

מועדונית

המועדונית מיועדת לילדי בית הספר 6 עד 9, ופעילות המועדונית מתקיימת במבנה גן זית. אנו מקבלים את הילדים בתום יום הלימודים לארוחה משותפת עם כלל הצהרוניקים. בתום הארוחה הילדים עוברים למועדונית ושם מתקיימת פעילות של הכנת שעורי בית למי שזקוק ופעילויות אחרות שונות. האוירה במועדונית היא חברית מאוד והילדים מאוד נהנים מפעילויות שמשלבות את הצעירים ביצירות או העלאת הצגות משותפות.

קייטנות

הקייטנות מיועדות לשכבות הגיל מ3 ועד 9. ומתקיימות במבנה הצהרון ובמבנה הגן ובמרחבי הפעילות באבטליון. אנו נערכים לקייטנות במיטב כח האדם שלנו ונערכת חשיבה והשקעה רבה בתכנון ובבצוע תכניות הקייטנה. אנו מקפידים לשלב פעילויות יצירה, פעילויות חוויתיות בשטח (פעילויות הנעה), אפיה ובישול, פעילויות חברתיות ופעילויות רגועות בהתאם לשעות. גם הארוחות בקייטנות זוכות לגוון בהתאם לצרכים ולרצונות של הילדים. חשוב לי לציין כי עקרונית הקייטנות יתקיימו רק באם לא ינתן מענה במסגרות החינוכיות (בית ספר/ גן של החגים) ולשם כך אנו עובדים בשתוף פעולה עם ועדת החינוך של הישוב באופן שהכי יענה לצורך ההורים בתנאים הקיימים.

הילד לפני הכל

בטיחות

text_values1.

איכות

text_values2.

ניסיון

text_values3.

חינוך ורווחת ילדיכם הם העדיפויות העיקריות שלנו

מה ההורים אומרים

הפעילויות

צור קשר

לפרטים ולהרשמה ניתן ליצור קשר. ריקי 054-7569030.